وزیر ورزش و جوانان، حوادث تروریستی در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی را طی پیامی تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت ورزش و جوانان، در پیام تسلیت مسعود سلطانی فر آمده است: اقدام تروریستی در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی، سند محکم دیگری از دشمنی و سبعیت مزدوران استکبارجهانی و اربابان آنان است که آرامش ملت صلح جو وبافرهنگ مسلمان ایران را برنمی‌تابند و باخشن ترین و پلیدترین روش‌ها، خیالی باطل برای سست‌ کردن امنیت ملی و میهنی ایران عزیز در سر می‌پرورانند.مردم ونظام ما یکپارچه ومتحد دربرابراین دسیسه ها خواهند ایستاد.
وی در این پیام افزود: ‌اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ ورزش،شهادت تعدادی از هموطنان و عزیزانی که درحین انجام وظیفه به لقاء‌الله پیوستند را به ملت قهرمان ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس جمهوردلسوز و خانواده‌های آنان تسلیت گفته و از پروردگار متعال؛ طلب عافیت و سلامت برای مجروحان دارم .
افراد مسلحی در 2 عملیات تروریستی روز گذشته(چهارشنبه) یکی در مجلس شورای اسلامی و دیگری در حرم مطهر امام خمینی(ره) به سمت مردم شلیک کردند.
به گزارش پزشکی قانونی کشور ، تاکنون از 17 شهید ارجاعی حادثه تروریستی روز گذشته مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام به معراج شهدا، 13 شهید شناسایی شده اند. 16 تن از شهدا مرد و 1 تن نیز زن هستند.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج