سرمربی باسابقه ایتالیایی به ارزیابی خود از فینال لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فوتبال ایتالیا، بعد از شکست نماینده فوتبال ایتالیا در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید، آلبرتو زاکرونی مربی باتجربه فوتبال این کشور به صحبت درباره این دیدار پرداخت و گفت: یووه در نیمه نخست، فوتبال خوبی برابر رئال به نمایش گذاشت و حتی بهتر از حریف بازی کرد ولی در نیمه دوم ناپدید شد و نتوانست دوام بیاورد. چند تن از بازیکنان یووه از جمله سامی خدیرا و ماریو مانژوکیچ یادشان رفت که در نیمه دوم دفاع کنند و همین باعث شد رئال بازی را مدیریت کند و به آنچه می‌خواهد برسد.

او ادامه داد: به نظرم رئال کاملا شایسته قهرمانی بود. خط هافبک این تیم در نیمه دوم توانست تفاوت‌ها را رقم بزند و توپ را خیلی راحت در اختیار می‌گرفتند و شروع به بازی‌سازی می‌کردند، بازیکنان یووه نیز از دفاع کردن غافل شده بودند.

زاکرونی همچنین درباره حضور لوچانو اسپالتی به عنوان سرمربی اینتر گفت: من فکر می‌کنم اسپالتی یکی از بهترین مربیان ایتالیایی حال حاضر باشد و رفتن او به اینتر به سود لیگ ایتالیا خواهد بود و باعث جذابیت می‌شود. حتم دارم اینتر با حضور مربی‌ای چون اسپالتی می‌تواند بار دیگر به اوج برگردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج