جلسه هماهنگی اعزام تیم های فوتبال و فوتسال دانشجویان به منظور شرکت در رقابتهای دانشجویان آسیا در محل فدراسیون دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی شرکت تیم های فوتبال و فوتسال دانشجویان برای شرکت در مسابقات دانشجویان آسیا، جلسه انجمن فوتبال فدراسیون با حضور محمد دادگان رئیس انجمن فوتبال فدراسیون دانشگاهی، علیزاده نایب رئیس ، بشیریان دبیر کل فدراسیون، مقدم منش رئیس اداره تربیت بدنی وزارت بهداشت، نصیرزاده مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و مسیحا معاون اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در خصوص چگونگی تشکیل تیم ها و نحوه گزینش و اردوهای انتخابی برگزار شد.

بنا بر این گزارش در این نشست بشیریان دبیر کل فدراسیون گفت: با توجه به نتایج خوب ادوار گذشته و نتایج ارزشمند تیم های فوتبال و فوتسال کشور امیدواریم بتوانیم با یک هماهنگی و انسجام لازم تیم خوب تشکیل و به این رقابتها اعزام نماییم.

در ادامه جلسه بعد از شنیدن نظرات در خصوص چهارمین دوره رقابتهای فوتبال دانشگاههای آسیا که شهریور سال جاری در کشور کره جنوبی برگزار می شود، با توجه به اعلام آماد گی وزارت علوم و دانشگاه پیام نور مقرر شد یک تیم از وزارت علوم و یک تیم از دانشگاه پیام نور به نمایندگی از کشورمان  به این رقابتها اعزام شوند.

همچنین در خصوص سومین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان آسیا که شهریور ماه سال جاری در کشور چین برگزار می شود مقرر شد تیم ملی دانشجویان تشکیل و به این رقابتها اعزام شود و اولین مرحله اردوی انتخابی نیمه دوم تیرماه  برگزار شود.

چهارمین دوره رقابتهای فوتبال دانشگاههای آسیا و سومین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان آسیا  27 شهریور لغایت 3 مهرماه سال جاری در کشور کره جنوبی و چین برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج