ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال به صورت رسمی برای بازی در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، کریستیانو رونالدو، مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال اعلام کرد که سرخیو راموس، ملی‌پوش اسپانیایی و هم‌تیمی‌ او در رئال مادرید به او توصیه کرد که در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه بازی کند.

رونالدو مهره‌ای ارزشمند تیم ملی فوتبال پرتغال در جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه خواهد بود. رقابت‌هایی که از 27 خرداد در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی آغاز می‌شود و تا 11 تیر ماه طول خواهد کشید.

رونالدو درباره جام کنفدراسیون‌ها به فاکس اسپورت گفت: بله، من در این رقابت‌ها بازی خواهم کرد. به مرخصی نمی‌روم، زیرا هرگز در جام کنفدراسیون‌ها بازی نکردم. من با بازیکنان اسپانیایی جام کنفدراسیون‌ها صحبت کردم. سرخیو راموس  به من گفت که این رقابت‌ها بسیار هیجان‌انگیز است. در جام کنفدراسیون بازی کن و تجربه آن را به دست بیاور.

تیم ملی پرتغال در مرحله گروهی جام کنفدراسیون‌ها با تیم‌های ملی روسیه، مکزیک و نیوزیلند بازی خواهد کرد.

خبر دیگر از جام کنفدراسیون‌ها حاکی از آن است که ورود هواداران ماسک‌دار، مست، به همراه داشتن حیوانات، نوشیدنی‌های شیشه‌ای و بنرها به ورزشگاه‌های این رقابت‌ها  بنا بر اعلام بخش امنیتی و مبارزه با فساد وزارت کشور روسیه ممنوع است.

طبق اعلام این خبر چنین دستوری بر مبنای فرمان اخیر دولت روسیه به امضای ولادیمیر پوتین اتخاذ شده است.

در بیانیه بخش امنیتی و مبارزه با فساد وزارت کشور روسیه آمده است: تماشاگران رقابت‌های ورزشی طبق فرمان دولتی با حالت مستی حق ورود به ورزشگاه را که می‌تواند تهدید کننده امنیت دیگران باشند ندارند. پرتاب اشیا به سوی دیگر هواداران و استفاده از بنرها نیز ممنوع است. همچنین ورود هر هواداری با ماسک‌های پوشاننده صورت، حیوانات، سلاح، مواد آتش‌زا، نوشیدنی‌ها شیشه‌ای، مشروب‌های الکلی، لیزر، رادیو و بلندگو به ورزشگاه‌های جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه ممنوع خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج