هواداران خشمگین تیم فوتبال اتلتیکومادرید به جای دادگاه حکمیت ورزش، یک کاربر ژاپنی را مورد اعتراض و خشم خود قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری موج، روز گذشته (پنجشنبه) دادگاه حکمیت ورزش (CAS)، محرومیت باشگاه اتلتیکومادرید از جذب بازیکن جدید را تأیید و درخواست فرجام‌خواهی این باشگاه را رد کرد. اتلتیکو به دلیل نقض قوانین مربوط به نقل‌و‌انتقال بازیکنان خارجی زیر 18 سال، از سوی فیفا از خرید بازیکن جدید محروم شده است. این باشگاه از خرید بازیکن در تابستان پیش‌رو محروم است و از ماه ژانویه 2018 قادر به جذب بازیکنان موردنظرش خواهد بود.

هواداران اتلتیکومادرید که از این تصمیم CAS که در زبان اسپانیایی آن را با نام TAS می‌شناسند، عصبانی هستند پس از اعلام این تصمیم سعی کردند خشم خود را با هجوم به حساب کاربری دادگاه حکمیت ورزش نشان دهند، اما هدف آنها درست نبود چرا که به حساب کاربری یک ژاپنی حمله کردند و به اشتباه او را مورد خطاب قرار دادند.

تاسوکو که نویسنده فوتبال سایت «گل» در ژاپن است، حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی «توئیتر»، «@TAS» است و همین هواداران اتلیتکو را به اشتباه انداخت.

او در حساب کاربری خود در پاسخ به هجوم هواداران اتلتیکو به حساب کاربری‌اش نوشت: «رفقا لقب من TAS است و در توئیتر هم نام کاربری @TAS را برای خودم انتخاب کرده‌ام. دیوانه‌ام کردید! ها ها!»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج