سرمربی تیم فوتبالی یوونتوس در یک بازی دوستانه خیریه آسیب دید و میدان را ترک کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در حالی که تنها سه روز تا فینال لیگ قهرمانان اروپا و مصاف یوونتوس و رئال مادرید در آن دیدار باقی‌ست، ماسیملیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر مصدوم شد. او که خودش زمانی بازیکن بوده است، در یک بازی خیریه که آلساندرو دل‌پیرو اسطوره یووه نیز در آن حضور داشت به میدان رفت اما به دلیل کشیدگی عضله پشت ران پای راستش تنها 15 دقیقه در میدان دوام آورد.

آلگری 49 ساله که در دوران بازیگری‌اش در نقش هافبک برای تیم‌هایی مانند پروجا، کالیاری، ناپولی و پسکارا بازی کرد، به شبکه رایو اونو گفت: اتفاق خاصی نیفتاده فقط یک کشیدگی جزئی است. چنین شب‌هایی فوق‌العاده‌اند و مهم است که ما در چنین بازی‌هایی شرکت کنیم تا بتوانیم به آنهایی که (به عواید بازی) نیاز دارند، کمک کوچکی کرده باشیم. متأسفانه من خیلی نتوانستم بازی کنم. شما به جنگ همه چیز می‌تواند بروید جز گذر عمر».

یکی دیگر از ستاره‌هایی پیشکسوتی که در بازی خیریه شب گذشته در ایتالیا به میدان رفت، پاول ندود، ستاره چک تبار پیشین و مدیر روابط عمومی فعلی یوونتوس بود که در این بازی مانند دوران بازیگری‌اش سریع و چالاک بود و حتی با یک ضربه ایستگاهی یک گل هم به ثمر رساند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج