سرمربی ناپولی به عنوان بهترین مربی فوتبال ایتالیا انتخاب شد و ابراز امیدواری کرد که حضورش در این تیم ادامه داشته باشد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، مراسم انتخاب بهترین مربی فوتبال ایتالیا دیشب (سه‌شنبه) برگزار شد و مائوریسیو ساری به عنوان بهترین مربی فوتبال ایتالیا انتخاب شد و جایزه انزو برزوت را به خود اختصاص داد.

ساری موفق شد این فصل با ناپولی دست به کار بزرگی بزند و ۸۶ امتیاز کسب کند که به نوعی در تاریخ باشگاه ناپولی یک رکورد محسوب می‌شود. با این حال تیم او به رتبه‌ای بهتر از رده سوم جدول رده‌بندی دست پیدا نکرد.

مائوریسیو ساری بعد از انتخاب به عنوان بهترین مربی فوتبال ایتالیا، گفت‌: احساسم در این لحظه این است که هنوز کارم را در ناپولی تمام نکرده‌ام. به هیچ وجه نگران آینده نیستم. من رابطه خیلی خوبی با سران باشگاه و مردم شهر ناپل دارم. هواداران همیشه و حتی در برخی از مواقع که تیم به پیروزی نمی‌رسید و شکست می‌خورد، پشت سر من بودند. من فکر می‌کنم که این یک مثال خیلی خوب از فرهنگ فوتبالی است و من به همین خاطر می‌خواهم جایزه‌ام را به هواداران ناپولی تقدیم کنم.

سرمربی موفق تیم ناپولی که تیمش به پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا راه یافته است، در ادامه‌ صحبت‌های خود ‌اضافه کرد: در ناپولی اهداف خیلی بزرگی داریم و می‌خواهیم در تمام رقابت‌ها بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما از نظر تاکتیکی ضعیف‌تر از هیچ تیمی نیستیم و باید این را بگویم که می‌خواهم تیم را به افتخاری بزرگ برسانم و تلاش کنم قهرمانی در لیگ ایتالیا را برای این تیم به ارمغان بیاورم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج