سنگربان تیم فوتبال تورینو خروجش از جمع ارغوانی‌پوشان شهر تورین را تأیید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، با پایان فصل 17-2016 سری A و قرارداد قرضی یک ساله جو هارت با تورینو، او از این تیم جدا خواهد شد.

سنگربان شماره یک تیم ملی انگلیس، پس از بازی شب گذشته تورینو برابر ساسولو که 3 گل خورد اما تیمش 5 گل زد و بازی را برد، به خبرنگاران گفت: من واقعاً از این یک فصل لذت بردم و روزهای خوبی داشتم اما نمی‌خواهم برگردم.

هارت 30 سال که که در 36 بازی‌اش برای تورینو 62 گل دریافت کرده است، در طول یک فصلی که برای جالوروسی بازی کرد، تنها در 5 بازی توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

با تمام شدن قرارداد یک ساله هارت با تورینو او باید به منچسترسیتی برگردد، تیمی که تا سال 2019 با آن قرارداد دارد، هرچند بعید به نظر می‌رسد که پپ گواردیولا روی او به عنوان سنگربان اصلی تیمش حساب کند. این بدان معناست که احتمال دارد هارت یک فصل دیگر از دوران بازیگری‌اش را به عنوان بازیکن قرضی سپری کند، اتفاقی که خود او امیدوار است رخ ندهد.

هارت افزود: بازی کردن به عنوان بازیکن قرضی جزو گزینه‌های من نیست چون برای بازیکنی در سن و سال من بازی به عنوان بازیکن قرضی کار درستی نیست.

در همین حال نشریه توتو اسپورت تورین نوشته است که باشگاه تورینی تمرکزش را روی جذب سالواتوره سیریگو، سنگربان سابق تیم ملی ایتالیا معطوف کرده است. سیریگو یک سال دیگر با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد اما احتمال جدا شدنش از پایتخت‌نشینان فرانسه وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج