بر اساس گزارش‌های منتشر شده باشگاه منچستریونایتد موفق شده با هافبک - مهاجم اینتر به توافق اولیه برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، باشگاه منچستریونایتد همچنان در حال مذاکره با باشگاه اینتر برای رسیدن به توافق به منظور به خدمت گرفتن ایوان پریشیچ در ازای 36 میلیون پوند است.

آقای خاص علاقه خاصی به پریشیچ دارد و از این بازیکن 28 ساله به عنوان بال و مهاجم دوم تیمش در نظر دارد. حتی گفته می‌شود مورینیو خود ماه گذشته در شهر زاگرب حضور پیدا کرده تا از نزدیک بازی این بازیکن را برای تیم ملی کرواسی ببیند.

شبکه تلویزیونی «اسکای» گزارش داد پریشیچ قلبش برای منچستریونایتد می‌تپد و تمامی طرفین به دنبال قطعی کردن این انتقال هستند. بر اساس این گزارش پریشیچ خود با منچستریونایتد برای عقد قراردادی چهار ساله به ارزش 6 میلیون پوند در هر فصل به توافق اولیه رسیده است.

در سوی دیگر باشگاه اینتر هم بدش نمی‌آید پریشیچ را بفروشد چون به دنبال تأمین هزینه خرید خامس رودریگس، هافبک کلبمیایی رئال مادرید از طریق فروش بازیکن کروات خود است.

 هافبک - مهاجم اینتر که پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را برای پیوستن به شیاطین سرخ رد کرده است، در سال 2015 در ازای 17 میلیون پوند از ولفسبورگ به اینتر پیوست و در فصل اخیر سری A موفق به زدن 10 گل و 6 پاس گل شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج