سرمربی بوروسیا دورتموند بعد از کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های بوندسلیگا تاکید کرد که دوست دارد در این تیم به کار خود ادامه دهد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از کیکر، بوروسیا دورتموند توانست با شکست دو بر یک فرانکفورت قهرمان جام حذفی آلمان شود. توماس توخل که خبرهای زیادی درباره جدایی او از دورتموند به گوش می‌رسد تاکید کرد که دوست دارد در این تیم بماند.

این مربی جوان در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: در فینال خوب بازی نکردیم تا جایی که نتوانستیم توپ و میدان را در اختیار گیریم و بهتر از حریف بازی کنیم اما  این مهم نیست چرا که دورتموند قهرمان شد و این مهم ترین چیز است.

خبرهای زیادی درباره جدایی توخل از دورتموند به گوش می‌رسد و خود او درباره وضعیتش در این تیم آلمانی، گفت‌: نمی‌دانم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد اما شخصا دوست دارم که در دورتموند بمانم. من با دورتموند قرارداد دارم و می‌خواهم که به قرارداد خود وفادار بمانم. اگر مشکلاتی با سران باشگاه دارم بر این باورم که این مشکلات قابل حل است.

توخل درباره وضعیت آسیب دیدگی مارکو رویس نیز توضیح داد: او بعد از گل نخست ما اعلام کرد که نمی‌تواند بازی کند و به همین خاطر تعویضش کردیم. هنوز وضعیت او مشخص نیست و باید با کادر پزشکی صحبت کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج