هافبک با تجربه شیاطین سرخ یک سال دیگر قراردادش را با این تیم تمدید کرد تا در جمع شاگردان مورینیو باقی بماند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، مایکل کریک که چندی دیگر در تابستان 36 ساله می‌شود، قراردادش با منچستریونایتد رو به اتمام بود که در نهایت بعد از مذاکره با سران این تیم به مدت یک سال دیگر ماندنی شد.

به ‌این‌ ترتیب کریک تا تابستان 2018 حداقل در منچستریونایتد خواهد بود که باعث می‌شود او دوازدهمین فصل پیاپی حضورش را در این تیم تجربه کند.

کریک بعد از تمدید قرارداد با منچستریونایتد، گفت‌: خیلی خوشحالم که قراردادم را تمدید شده می‌بینم و راه پر افتخار خوبم را با منچستریونایتد ادامه‌ دار خواهم دید. ما خوشبختانه توانستیم خیلی خوب فصل را به اتمام برسانیم و این اهمیت زیادی برای ما دارد، چون توانستیم جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاوریم. در حال‌ حاضر تمرکزم بر روی این است که بازی بزرگداشتم را به خوبی برگزار کنم و بعد از آن نیز خودم را آماده یک فصل خیلی خوب خواهم کرد.

مایکل کریک در این فصل 38 بار برای منچستریونایتد به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند.

ژوزه مورینیو نیز در مورد تمدید قرارداد هافبک تیمش، گفت‌: من واقعا از کار کردن با مایکل در طول فصل گذشته لذت بردم. او یکی از حرفه‌ای‌ترین بازیکنانی است که من دیده‌ام. علاوه بر این او یک بازیکن خیلی بزرگ است و یک الگوی به تمام معنا در تیم محسوب می‌شود. خوشحالم که او تصمیم گرفت که یک سال دیگر با ما بماند. مطمئنم که با او روزهای خوبی را پیش‌رو خواهیم داشت.

تمدید قرارداد کریک اولین اقدام منچستریونایتد در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی بود که به نظر می‌رسد یکی از شلوغ‌ترین تابستان‌های چند سال اخیر خود را تجربه کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج