سرمربی پیشین رئال مادرید معتقد است یونایتد برای اینکه تیم جذابی شود، علاوه بر آنتوان گریزمان به بازیکنان دیگری هم احتیاج دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، فینال لیگ اروپا در استکهلم سوئد برگزار شد و دو تیم منچستریونایتد و آژاکس به مصاف هم رفتند. این دیدار با برتری ۲ بر صفر یونایتد به پایان رسید تا این تیم قهرمان لیگ اروپا شود. حالا یونایتد برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا سال بعد باید به دنبال تقویت تیم خود باشد. این تیم آنتوان گریزمان را اولویت خود قرار داده‌ است تا با ۸۶ میلیون یورو او را به خدمت بگیرد.

فابیو کاپلو که پیشتر هدایت تیم‌هایی چون رم، یوونتوس و تیم ملی فوتبال ایتالیا را بدست داشته است، در ارزیابی خود از این دیدار و شرایط یونایتد گفت:‌ یونایتد تیم بزرگ و قدرتمندی است ولی در این دیدار، فقط دفاع کرد و این خوب نیست. یونایتد تیمی نیست که فوتبال جذابی ارائه بدهد. این تیم راه زیادی دارد تا به قهرمانی در لیگ برتر فکر کند.  فکر کنم خرید آنتوان گریزمان برای این تیم کافی نباشد چون او یک مهاجم نوک نیست و یونایتد به بازیکنان دیگر در پست های دیگر خود نیاز دارد.

کاپلو ادامه داد: آنها باید به فکر خرید چند بازیکن دیگر باشند تا تیم را برای آینده خود تقویت کند. به همین خاطر به چند بازیکن نیاز داشته باشد. در هر صورت من فکر می‌کنم که این دیدار جذابیت‌های بالایی نداشت و بازی از کیفیت مناسبی برخوردار نبود.

او در پایان درباره بازگشت به دوران مربیگری گفت: هیچ بازگشتی در کار نیست و من بازنشسته شدم. قصدی برای بازگشت به دوران مربیگری ندارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج