مدافع برزیلی چلسی از انگیزه بالای خود برای قهرمانی در جام حذفی با چلسی گفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، داوید لوییس بعد از آنکه با ۵۰ میلیون پوند از چلسی جدا شد و به عنوان گران‌ترین مدافع تاریخ به پاری سن ژرمن رفت، توانست دو بار سه‌گانه داخلی را با این تیم فرانسوی به دست بیاورد. او در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی سال قبل تصمیم گرفت به تیم پیشین خود یعنی چلسی بازگردد. لوییس نقش مهمی در قهرمانی چلسی در لیگ برتر داشت و شنبه (فردا) نیز می‌تواند قهرمانی دیگری با چلسی داشته باشد و به این تیم کمک کند تا به قهرمانی در جام حذفی برسد.

داوید لوییس درباره حضور در چلسی و دیدار با آرسنال در فینال جام حذفی گفت: اول از همه بازگشت من به چلسی تصمیم ریسکی بود. مجبور شدم حقوقم را نصف کنم. در حالی که می‌توانستم حقوق بیشتری از تیم های دیگر دریافت کنم، تصمیم گرفتم به چلسی بازگردم و در این تیم قهرمان شوم. خوشبختانه قهرمانی در لیگ برتر را توانستم همراه چلسی جشن بگیرم. این یکی از اهداف اصلی من برای حضور در سیتی بود. دو سال که در پاریس بودم توانستم قهرمانی های زیادی کسب کنم. در واقع تمام قهرمانی‌های فرانسه را کسب کردم و ریسک کردم به جایی برگردم که من را دوست دارند. این را هم بگویم که در پاریس چیزی کم نداشتم و همه چیز برای من خوب بود. اگر شما در زندگی ریسک نکنید، مزه چیزهای جدید را حس نخواهید کرد. من انسانی هستم که ریسک کردن را دوست دارم. امیدوارم فردا نیز بتوانم همراه چلسی یک جام دیگر به دست بیاورم. هواداران منتظر دومین قهرمانی ما در این فصل هستند.

او ادامه داد: یک قهرمانی در جام حذفی دارم ولی دوست نداشتم این بازی را از دست بدهم. خودم را آماده کردم تا در ترکیب تیم به میدان بروم. وقتی به چلسی آمدم، دیدار کوتاهی با آنتونیو کونته (سرمربی چلسی) داشتم. او فلسفه فوتبالی خودش را باری من توضیح داد و به من گفت که می‌توانی باعث پیشرفت تیم شوی و بازیکنی هستی که در ترکیب تیم من به میدان می‌روی. من هم به او گفتم تمام تلاش خودم را برای او خواهم کرد و تمام شد. او مربی بسیار خوب و فعالی است و کار کردن را لذت بخش می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج