منچسترسیتی جدایی چهار بازیکن این تیم را تایید کرد تا خیلی زود خانه‌تکانی در این تیم شروع شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی در اولین فصل حضور پپ گواردیولا در این تیم عملکرد چندان خوبی نداشت. هرچند که این تیم در نهایت موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شد ولی از کسب جام بازماند. به همین خاطر سرمربی اسپانیایی خیلی زود خانه‌تکانی خودش را در این تیم شروع کرده است و تاکنون پنج بازیکن اصلی از جمع فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر جدا شدند.

بعد از جدایی پابلو زابالتا از سیتی که ۱۰ سال در این تیم بازی کرد، چهار بازیکن دیگر سیتی نیز از این تیم جدا شدند. گائل کلیشی، باکاری سانیا، خسوس ناواس و ویلی کابایرو چهار بازیکنی هستند که باشگاه سیتی جدایی آنها را تایید کرده است تا شمار خروجی‌های سیتی تا به اینجای فصل به پنج بازیکن برسد.

به نظر می رسد یحیی توره ۳۴ ساله بازیکن دیگری باشد که از جمع این تیم جدا می‌شود. گواردیولا عنوان کرده است به زودی درباره این بازیکن تصمیم خواهد گرفت. هرچند خود یحیی توره ابراز امیدواری کرده است در این تیم بماند و منتظر پیشنهاد باشگاه است.

جدایی بازیکنان سیتی در حالی صورت گرفته است که بازیکنانی چون جو هارت، الیاکیم مانگالا و سمیر نصری نیز که به صورت قرضی از این تیم جدا شدند، تمایلی به بازگشت ندارند و به احتمال زیاد قرارداد آنها دائمی خواهد شد.

به نظر می رسد باید منتظر یک تابستان شلوغ برای سیتی در فصل نقل و انتقالات تابستانی باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج