رکابزنان کارو تلاش در حمایت از کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص با شعار "همه با هم برای شادی کودکان" در حرکتی نمادین مسیر تهران تا باکو را رکاب می زنند.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های کارگری، درچرخه سواران جامعه کار وتلاش در حمایت از کودکان مبتلا به بیماری های خاص عصر امروز از بیمارستان محک حرکت نموده و پس از طی مسیر ٨٥٠ کیلومتری و بازدید از بیمارستان رشت به همراه چند تن از رکابزنان کشور آذربایجان برای بازدید از بیمارستان کودکان کشور آذربایجان وارد باکو خواهند شد. بر همین اساس  گروه دوچرخه‌سواری پس از عزیمت به تهران پیام خود (همه با هم برای شادی کودکان) را به بیمارستان کودکان محک خواهد برد و پس از تقدیم تندیس برنامه راهی رشت خواهد شد که در آنجا از بخش هماتولوژی و آنکولوژی کودکان  بازدید خواهد نمود سپس مسیر را به سمت مرز آستارا و پس از آن باکو پایتخت آذربایجان ادامه‌ می‌دهد. در باکو نیز از بیمارستان کودکان آن کشور نیز بازدید خواهد شد.

گفتنی است هدف از این برنامه کمک به معرفی این کودکان به جامعه و آشنایی مردم عزیز با مشکلات پیش رو در درمان این کودکان می‌باشد  و نکته بعدی کمک به این کودکان برای خارج شدن از انزوای اجتماعی با داشتن برنامه هایی بر بالین بیماران خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج