مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید برای اولین بار درباره احتمال پیوستنش به شیاطین سرخ صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، آنتوان گریزمان برای اولین بار از زمانی که شایعه پیوستنش به منچستریونایتد مطرح شده است، اعتراف کرد که امکان دارد این اتفاق رخ دهد.

پیش از این گفته می‌شد اگر دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید بماند گریزمان هم به خاطر علاقه‌ای که به این مرد آرژانتینی دارد، به کارش در کنار او ادامه می‌دهد اما این مهاجم فرانسوی شب گذشته (دوشنبه) اعتراف کرد که با وجود ماندن سرمربی روخی بلانکو او ممکن است راه اولدترافورد را در پیش بگیرد که البته احتمال آن کمتر از احتمال ماندنش در قرمزوسفیدپوشان مادرید است.

ستاره شماره 7 اتلتیکو مادرید در یک برنامه تلویزیونی در فرانسه در پاسخ به سؤالی درباره آینده‌اش گفت: فکر می‌کنم که تا دو هفته دیگر همه چیز روشن خواهد شد. به من‌یونایتد ملحق شوم؟ این هم ممکن است اما احتمال ملحق شدنم به این تیم 60 درصد است و احتمال ماندنم در اتلتیکو مادرید 70 درصد.

غرامت فسخ قرارداد گریزمان با اتلتیکو مادرید 100 میلیون یورو است اما بعید است که حتی این رقم بالا هم بتواند باشگاه منچستر یونایتد را از خرید مهاجم سابق سوسیه‌داد منصرف کند به خصوص که این تیم سابقه خریدی نجومی مانند پل پوگبا را دارد که انتقالش از تورین به منچستر بالغ بر 105 میلیون یورو هزینه داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج