در پی برگزاری مسابقات قهرمانی تیروکمان آسیا به میزبانی ایران در آبان‌ماه، ستاد برگزاری این رقابت‌ها با همکاری فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک پایان هفته تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجید کهتری هم‌چنین درباره دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی تیروکمان معلولان برای شرکت در رقابت‌های بین‌المللی جمهوری چک افزود: این اردو با حضور ۱۹ بازیکن از سوم تا چهاردهم خردادماه در شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود که در پایان اردو از بازیکنان رکوردگیری خواهد شد.

او گفت: در حال حاضر بازیکنان شرایط خوبی برای حضور در مسابقات بین‌المللی جمهوری چک دارند و در پایان اردوی مشهد از ملی پوشان رکوردگیری خواهد شد و بازیکنان برتر را برای اردوی سوم انتخاب خواهیم کرد.

رییس انجمن تیراندازی با کمان با اشاره به مرحله سوم و پایانی تیم ملی برای شرکت در مسابقات بین‌المللی چک خاطرنشان کرد: اردوی پایانی تیم ملی از پنجم تیرماه آغاز و تا اعزام تیم ملی به تورنمنت بین‌المللی چک ادامه دارد. این مسابقات از ۲۵ تیرماه آغاز و تا دوم مردادماه ادامه خواهد داشت.

کهتری در پایان تصریح کرد: تیم ملی با وجود نداشتن تمرین بعد از بازی‌های پارالمپیک ریو شرایط خوبی دارد و تمام تلاش‌مان بر این مبناست تا بهترین‌ها را برای شرکت در تورنمنت بین‌المللی چک انتخاب کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج