باشگاه روستوف در نامه‌ای رسمی به ذوب‌آهن، خواهان به خدمت گرفتن رضا شکاری شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا شکاری، بازیکن جوان ذوب‌آهن که در میانه‌ فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال ناگهان تصمیم گرفت از این تیم جدا شود، با مشکل بزرگی روبه‌رو شد؛ ذوب‌آهن به دلیل فسخ یک‌طرفه این بازیکن از او شکایت کرد و شکاری جوان هم نتوانست طبق میلش به باشگاه روستوف روسیه بپیوندد. حالا باشگاه روستوف نامه‌ای رسمی به ذوب‌آهن داده و در آن تاکید کرده که با شکاری مذاکره نداشته است اما خواهان به خدمت گرفتن او است. باشگاه ذوب‌آهن این نامه را در خروجی سایت خود قرار داده و به توضیح آن پرداخته است.

در نامه روستوف به ذوب‌آهن آمده است:

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن 

جناب آقای سعید آذری

در پاسخ به نامه پیشین شما، مایلیم در خصوص بازیکن باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن، آقای رضا شکاری موارد مربوط را به اطلاع برسانیم.

احتراما به استحضار می‌رساند که ما هرگز هیچگونه مذاکره و ارتباطی با  بازیکن نامبرده، رضا شکاری آغاز نکرده‌ایم. همچنین ما هیچ گونه زمینه‌چینی یا توافقی با وی نداشته‌ایم. در حال حاضر نیز با وی وارد هیچ گونه ارتباط، مذاکره یا تماس نیستیم.

با این وجود، مایلیم ترانسفر این بازیکن به باشگاه خود را مدنظر قراردهیم. به همین منظور، خواهشمند است چنانچه ماده خرید در خلال قرارداد بازیکن وجود دارد مبلغ دقیق خرید را به اطلاع ما برسانید تا ترانسفر بازیکن به این باشگاه وفق این ماده صورت پذیرد.

ما خواهان برقراری همکاری دوجانبه با آن باشگاه و تشریک مساعی هستیم.

با احترام

مدیرکل

پاول لوشیلوف

پی‌نوشت یک: در پایان باشگاه ذوب آهن تاکید می‌کند که رضا شکاری همچنان بازیکن باشگاه ذوب آهن است و صرفا جدایی او با رضایتمندی باشگاه ذوب آهن امکان‌پذیر خواهد بود.

پی‌نوشت دو: مدیرعامل باشگاه ذوب آهن صبح امروز با آقایان وثوق احمدی و بهاروند در ارتباط با پرونده شکاری جلسه‌ای برگزار کرد که در این جلسه مقرر شد حقوق کامل باشگاه ذوب آهن در ارتباط با این پرونده استیفا شود.

پی‌نوشت سه: امیدواریم مدیر برنامه غیررسمی شکاری متوجه رفتارهای غیرقانونی و غیر حرفه‌ای‌اش در قبال این بازیکن باشد و بداند با به هم زدن تمرکز این بازیکن نه تنها برای خود او بلکه برای تیم ملی جوانان ایران مشکل ایجاد می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج