سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: بازیکنان ایران شرایط بد مسابقه با استرالیا را به گونه‌ای مدیریت کردند که فرصت‌هایمان تبدیل به تهدید علیه خودمان شد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، «مارک لبی دیو» پس از شکست شاگردانش در دیدار تدارکاتی مقابل تیم‌ ‌ملی والیبال ایران گفت‌:  از بازی با تیم ایران رضایت دارم. کمتر از دو هفته است که تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم.

 وی با بیان این که بازیکنان استرالیا از جاهای مختلف خود را به اردو رساندند، بیان‌ کرد: مسابقه با ایران دومین دیدار تدارکاتی استرالیا بود و عملکرد بازیکنان در این بازی نسبت به بازی اول به مراتب بهتر بود. خوشحالم که در مسیر درست و رو به جلو قرار گرفته‌ایم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال استرالیا در مورد تیم ایران، گفت‌:  تیم ایران، تیم خوبی است. ایرانی‌ها توپ را به خوبی کنترل می‌کنند و در رالی‌های طولانی توان بیشتری به خرج می‌دهند.

 وی ادامه‌ داد: به رغم این که تیم استرالیا به داشتن سد دفاعی خوب شهرت دارد، اما بازیکنان ایران به خوبی شرایط بد را مدیریت می کنند. طبیعی است که دفاع خوب باید به سود استرالیا باشد، اما  مدیریت بازیکنان ایران در زمین به گونه‌ای بود که این فرصت استرالیا به تهدید علیه خودمان تبدیل می‌شد. همین امر موجب تفاوت این بازی بود.

تیم‌ ‌ملی والیبال ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی خود در اردوی برون مرزی به مصاف استرالیا رفت و سه بر یک به پیروزی رسید. ملی‌پوشان امروز (دوشنبه) لهستان را به مقصد تهران ترک کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج