رئیس باشگاه موناکو تاکید کرد که در آستانه توافق با فالکائو و یاردیم دو چهره تاثیر گذار تیمش برای تمدید قرارداد است.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، موناکو یکی از بهترین فصل های تاریخ خود را پشت سر گذاشت. این تیم توانست با وجود پاری ‌سن‌ ژرمن پر ستاره جام قهرمانی را در رقابت‌های لیگ فرانسه بالای سر برد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم راه پیدا کند.

یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت موناکو آماده بودن رادامل فالکائو و حضور مربی بزرگ مانند یاردیم بود. باشگاه های بزرگ اروپایی به دنبال جذب یاردیم هستند و خبرها درباره بازگشت فالکائو به رقابت‌های لالیگا هم به گوش می‌رسد.

رئیس باشگاه موناکو تاکید کرد که مذاکرات خود را با یاردیم و فالکائو برای تمدید قرارداد آغاز کرده و در آستانه توافق نهایی با آنها است.

واسیلف گفت‌: مذاکرات خوبی با فالکائو و یاردیم داشته ایم. دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. این دو چهره سهم بسزایی در موفقیت ما داشته اند. ما دوست داریم که آنها بمانند و آنها هم به ادامه‌ همکاری علاقه‌مند هستند و به همین خاطر به زودی تمدید قرارداد یاردیم و فالکائو را اعلام خواهیم کرد.

فالکائو در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس روزهای کابوس واری را پشت سر گذاشت اما در بازگشت به موناکو خیره کننده ظاهر شد و در 43 بازی توانست 30 گل به ثمر رساند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج