سرمربی یوونتوس عنوان کرد بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا درباره ماندنش در یوونتوس با سران باشگاه مذاکره خواهد کرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از گاتزتا دلواسپورت، یوونتوس موفق شد با برتری سه بر صفر برابر کروتونه ششمین قهرمانی پیاپی خود را در لیگ این کشور قطعی کند تا هفته‌ آخر برای آنها تشریفاتی باشد.

ماسیمیلیانو آلگری ۴۹ ساله بعد از کسب قهرمانی با یوونتوس آن هم چند روز  بعد از قهرمانی در جام حذفی در نشست خبری خود، گفت‌: من از بودن در یوونتوس خیلی خوشحال هستم  ولی یووه در حال‌ حاضر به سطح بالایی رسیده است که حفظ آن کار آسانی نیست. به همین خاطر با ید نظرات و ایده‌هایمان را با سران باشگاه در میان بگذاریم تا بهترین تصمیم ممکن را بگیریم. الان مهم‌ترین موضوع این است که فینال کاردیف را ببریم و بعد از آن درباره آینده مان به صحبت بپردازیم. بگذارید دو، سه روزی استراحت کنیم، چون شایسته این هستیم. پنج ماه گذشته خیلی به ما سخت گذشت و بازی‌های فشرده و حساس زیادی را پشت سر گذاشتیم. حالا هم باید خودمان را برای فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده کنیم و سعی کنیم این جام را هم ببریم. باید با اعتماد به نفس و قدرت  خودمان را برای این بازی حساس آماده کنیم. بازی با رئال مادرید رویایی خواهد بود و ما باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

مانژوکیچ در روز تولد ۳۱ سالگی‌اش توانست گلزنی کند، در ادامه‌ دو گل از پائولو دیبالا و ساندرو به یوونتوس کمک کرد تا به پیروزی در این بازی و قهرمانی در این فصل دست پیدا کند. همچنین جان لوئیجی بوفون توانست سیزدهمین کلین شیت این فصل خود را انجام بدهد.

سرمربی یوونتوس در ادامه‌ صحبت‌های خود، گفت‌: نمی خواستیم کار قهرمانی به هفته‌ آخر کشیده شود. برای همین تلاش کردیم تا همین جا با برتری برابر حریف مان قهرمانی مان را قطعی کنیم. شناور و هماهنگ بازی کردیم و خوشبختانه به هدف خودمان هم رسیدیم. خیلی از تیم‌ها می خواستند تا به ما برسند و از ما جلو بزنند  ولی ما با وجود پنج قهرمانی پیاپی در این فصل هم با هوشیاری عمل کردیم و اجازه ندادیم چیزی جز برتری و قهرمانی یوونتوس در فوتبال ایتالیا  احساس شود.

سرمربی  یوونتوس در حالی نشست خبری خود را به پایان برد  که بار دیگر در پاسخ به سوال خبرنگاران ایتالیایی حاضر به صحبت درباره آینده‌اش نشد و عنوان کرد : فقط بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا در این باره به صحبت خواهد پرداخت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج