مدافع تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: من هم مثل سایر جوانان نیمکت نشین هر بار از اعتمادی که می‌بینم بسیار خوشحال می‌شوم.

به گزارش خبرگزاری موج، واران مدافع فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در آستانه بازی مهم تیمش برابر مالاگا تصریح کرد: ما فقط یک امتیاز از این بازی مهم لازم داریم و بعد از آن جشن قهرمانی خواهیم گرفت. این یعنی بر روی کاغذ همه چیز به نفع ماست و مشکل روحی و روانی نخواهیم داشت اما نباید فراموش کنیم بازی مذکور 90 دقیقه زمان دارد و هر اتفاقی در یک فوتبال 90 دقیقه‌ای می‌تواند رخ دهد.

وی ادامه داد:‌ از زیدان به خاطر اعتمادش به بازیکنان نیمکت نشین ممنونم. من نمی‌خواهم بگویم او به فرانسوی‌ها بهای بیشتری می‌دهد. در فوتبال حرفه‌ای این حرف‌ها درست نیست. من هم مثل سایر جوانان نیمکت نشین هر بار از اعتمادی که می‌بینم بسیار خوشحال می‌شوم.

واران افزود: اولین بار که برای رئال مادرید گل زدم (مقابل رایو وایکانو) بسیار خوشحال بودم تا 5 دقیقه صدایی نمی‌شنیدم و گویا در دنیای دیگری زندگی می‌کردم. در لباس رئال مادرید به آرزوهایم رسیدم اما همچنان با این تیم کار دارم و دلم می‌خواهد در فصل آینده بیش از این بدرخشم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج