دلی الی عنوان کرد ممکن است تا پایان دوران فوتبال خود در تاتنهام بازی کند چون از حضور در این تیم راضی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، دلی الی در دو سال گذشته به عنوان بهترین بازیکن جوان فوتبال انگلیس انتخاب شده است. به همین خاطر خیلی از تیم های بزرگ دنیا به دنبال به خدمت گرفتن او هستند که البته این بازیکن هنوز تمایلی به این کار از خود نشان نداده است.

الی درباره آینده خود در تاتنهام گفت: ممکن است ۱۵ سال دیگر اینجا فوتبال بازی کنم و در آن زمان اسطوره تیمم خواهد بود. درباره آینده نمی‌توان حرف زد. از حضور در تاتنهام راضی و خوشحال هستم و تا زمانی هم که همین حس را داشته باشم، در تاتنهام می‌مانم. درباره آینده باید منتظر بمانیم و ببینیم چه رخ خواهد داد.

تاتنهام این فصل توانست برای اولین بار نایب قهرمان لیگ برتر لقب بگیرد و از فصل بعد بازیهای خود را در ومبلی برگزار خواهد کرد. این دومین حضور پیاپی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا با هدایت مائوریسیو پوچتینو خواهد بود.

دلی الی که ژانویه ۲۰۱۵ راهی وایت هارت لین شد فصل خاطره انگیزی را سپری می‌کند. لیورپول رقیب اصلی تاتنهام برای بستن قرارداد با این بازیکن خوش تکنیک بود ولی این بازیکن جوان اصلی‌ترین دلیل پیوستنش به تاتنهام را سرمربی تیم ، یعنی مائوریسیو پوچتینو ذکر کرد و پیراهن این تیم را به تن کرد و با درخشش در تاتنهام از سوی روی هاجسون به تیم ملی فوتبال انگلیس دعوت شد و اکنون جای ثابتی در تیم گرت ساوت گیت دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج