سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما یک بازی تدارکاتی دیگر در لهستان داریم و امیدوارم در آن تغییرات بهتری در تیم حاصل شود.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، ایگور کولاکوویچ بعد از پیروزی تیم‌ ‌ملی والیبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی برابر اسلوونی گفت‌: مثل روز گذشته و مسابقه نخست، بازی آماده سازی خوبی بود. در ست‌های آغازین، اسلوونی خیلی قدرتمند ظاهر شد و سرویس‌های خوبی زد.

او ادامه‌ داد: امتیازهای آغازین این دو ست را از دست دادیم. ایران خوب بازی کرد اما اسلوونی دو ست اول را برد چون ما نیمه آغازین ست را از دست داده بودیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال با اشاره به تغییرات انجام شده در ترکیب تیم ایران گفت‌: بعد از جایگزینی هایی که انجام شد، بهترین ترکیب را انتخاب کردیم و بازی برای‌مان از آن پس آسان شد. مثل دیروز در طول این بازی هم تعویض های زیادی صورت گرفت و اسلوونی هم بازیکنان خود را به خوبی محک زد.

کولاکوویچ در ادامه‌ افزود: در دومین دیدار در بعضی نکات و شرایط بهتر بودیم و بعضی موارد هم بدتر شد، اما تیم ایران یک بازی دیگر در لهستان دارد و امیدوارم در آنجا تغییرات بهتری حاصل شود.

سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال ایران در مورد عملکرد جوانان تیم هم گفت‌: جوانان در این بازی بهتر عمل کردند. تعجب می‌کنم  وقتی می‌بینم مسعود غلامی تک تک دستورات من را در زمین اجرا می‌کند. من به او احترام می‌گذارم. او بازیکن با هوشی است. میلاد هم خیلی خوب کار کرد. سامان فایزی هم در ست پنجم خوب بازی کرد و از همه آن ها راضی هستم.

او در پایان گفت‌: من معتقدم که بازیکنان جوان با تمرین بیشتر بهتر می‌شوند و تجربه کسب می‌کنند. از آن جایی که بی‌تجربه هستند، گاهی تحت فشار خوب عمل نمی‌کنند و دلیلش هم مشخص نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج