قهرمان لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۴ بر ۳ واتفورد را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در دیداری عقب افتاده از لیگ برتر انگلیس، شامگاه سه‌شنبه یک دیدار برگزار شد که در آن چلسی با نتیجه ۴ بر ۳ واتفورد را شکست داد.چلسی و واتفورد در حالی به مصاف هم رفتند که تیم میزبان پیش از این قهرمانی اش را در لیگ برتر قطعی  کرده بود.

گل اول چلسی از روی کرنر و سانتر ویلیان توسط کاپیتان این تیم جان تری در دقیقه ۲۲ به ثمر رسید. تنها ۲ دقیقه بعد اشتباه جان تری و آکه در پاس رو به عقب با ضربه سر موجب شد کاپو به راحتی‌ توپ را از روی دستان بگوویچ به گل اول واتفورد تبدیل کند و حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

در دقیقه 36 باز هم چلسی به گل رسید و سزار آسپلیکوئتا برای تیمش گلزنی کرد.در نهایت نیمه اول با همان نتیجه 2-1 به سود چلسی به پایان رسید. آبی ها نیمه دوم را هم بهتر آغاز کردند و در دقیقه 49، به گل سوم رسیدند. میچی باتشوایی در دقیقه 49 برای تیمش گلزنی کرد. در دقیقه 51 داریل یانمات بار دیگر اختلاف را به حداقل کاهش داد.

استفانو اوکاکو در دقیقه 74 توانست گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند ولی این پایان کار نبود. فابرگاس که دقیقه ۷۷ مسابقه به جای چالوباه به زمین آمده بود روی پاس ویلیان با ضربه‌ای یک ضرب و دقیق در دقیقه ۸۷ مسابقه حساب کار را ۴-۳ به سود چلسی کرد.

چلسی روز یکشنبه‌ باید در استمفورد بریج آخرین دیدارش را مقابل ساندرلند در لیگ برتر برگزار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج