مدیر تیم‌های ‌ملی والیبال نشسته ایران از اعلام ترکیب نهایی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه خبر داد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، هادی رضایی، مدیر تیم‌های ‌ملی والیبال نشسته ایران با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به  برگزاری اردوی اخیر تیم‌های ‌ملی، ۲۴ بازیکن در قالب دو تیم آقایان و بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۷ آسیا و اقیانوسیه انتخاب شدند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی خاطرنشان کرد: در کنار بازیکنان، کادر فنی اعزامی به این مسابقات نیز مشخص شد و در بخش آقایان، علیرضا معمری و بهمن تاروردی‌زاده به عنوان مربیان تیم ملی و بنده نیز به عنوان سرمربی و سرپرست حضور دارم و در بخش بانوان نیز خانم مریم ایرانمنش به عنوان مربی با ملی پوشان همراه است.

رضایی خاطرنشان کرد: رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برای تیم‌های شرکت کننده به دلیل کسب سهمیه‌ی مسابقات جهانی ۲۰۱۸ هلند و نیز مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، حائز اهمیت است. البته تیم‌ ‌ملی والیبال نشسته آقایان ایران به دلیل قهرمانی در مسابقات پارالمپیک، سهمیه مسابقات جهانی را دارد و تیم بانوان کشورمان باید از این رویداد آسیایی برای مسابقات یاد شده کسب سهمیه کند.

مدیر تیم‌های ‌ملی والیبال نشسته در ادامه‌ گفت‌:  این مسابقات در بخش آقایان با حضور تیم های چین، ایران، عراق، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا و در بخش بانوان با حضورتیم های چین، ایران، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا از پنجم تا سیزدهم تیرماه در شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد.

وی در پایان اسامی بازیکنان منتخب برای حضور در این رویداد ورزشی را به شرح زیر اعلام کرد:

آقایان:

داوود علیپوریان، محمدخالقی، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشگری، امیرحسین کفشدار، احمد ایری، حسین گلستانی، مهرزاد مهروان، میثم علیپور

بانوان:

نسرین فرهادی، طیبه جعفری، معصومه زارعی، ندا پنجه باشی، بتول خلیل‌زاده، بتول جعفریان، رضوان میرزایی، مهری فلاحی، فرزانه حیدری، زینب ملکی، زهرا دانای طوس و مژگان سعیدی

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج