سرمربی لیورپول از کسب پیروزی پر گل برابر وستهام اظهار کرد تیمش در یک فصل سخت تنها یک بازی با کسب سهمیه فاصله دارد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، لیورپول توانست با برتری چهار بر صفر برابر وستهام به چهارمین پیروزی پیاپی خارج از خانه خود در لیگ برتر دست یابد و گام بلندی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بردارد.

یورگن کلوپ بعد از پایان مسابقه گفت‌: روز خوبی را رقم زدیم. با تلاش زیاد به این مرحله رسیدیم. درست است که پیروزی پر گلی را کسب کردیم ولی لحظاتی در این بازی بود که ممکن بود بازی عوض شود. شایسته کسب این برد بودیم چون فوتبال خوب و با برنامه‌ای را ارائه کردیم. از شروع بازی تیمم راضی نیستم ولی آنچه که در ادامه‌ بازی رخ داد، همان چیزی بود که آن را می‌پسندم و از بازیکنانم نیز توقع دارم.

سرمربی آرژانتینی لیورپول در ادامه‌ صحبت‌هایش اظهار کرد: فشار را از روی خودمان برداشتیم و حالا فقط پیروزی برابر میدلزبورو باقی‌ مانده است تا کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای ما قطعی شود. باید در آن بازی هم حساب شده به میدان برویم و بتوانیم آن را مدیریت کنیم. تیمم روزهای سختی را پشت‌سر گذاشته است ولی می‌توانیم بعد از پیروزی‌های باقی‌ مانده تعطیلات خوبی را برای خودمان رقم بزنیم.

فیلیپه کوتینیو با زدن دو گل و فراهم کردن یک پاس گل، نقش مهمی در کسب پیروزی لک‌لک‌ها داشت. این برای اولین بار بود که این هافبک برزیلی در یک مسابقه در سه گل تیمش تاثیرگذار بود. همین عملکرد خوب باعث شد کلوپ به تمجید از او بپردازد. او در پایان صحبت‌هایش به این مساله اشاره کرد و گفت: کوتینیو باید همیشه نزدیک محوطه جریمه حریف باشد. در این صورت است که می‌تواند بازی موثری از خود به نمایش بگذارد. همیشه روی توانایی‌های فردی او حساب باز کردم و این را می‌دانم چه اندازه خودش را وقف تیم می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج