سرمربی منچستریونایتد اعتراف کرد با شرایطی که در یونایتد حکم‌فرماست، آنها توان رقابت در دو جام را ندارند.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد شب گذشته (یکشنبه) در حالی با نتیجه‌ دو بر یک به تاتنهام باخت که اکثر بازیکنان خود را یا به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشت و یا به آنها استراحت داده بود.

ژوزه مورینیو هشت تغییر در تیمش انجام داده بود تا برای بازی فینال لیگ اروپا برابر آژاکس بازیکنانش خسته نباشند. او در نشست خبری بعد از پایان مسابقه گفت‌: مردم فکر می‌کنند در لیگ اروپا قمار کردیم ولی این‌طور نیست. هیچ قماری روی لیگ اروپا نکردیم. موضوع خیلی ساده است. توان رقابت برای دو جام را به صورت همزمان نداریم. نمی‌شود در دو جام با پانزده بازیکن رقابت کرد ولی با توجه به برنامه فشرده‌ای که پیش‌روی ما قرار دارد، مجبور به این کار هستیم. به همین دلیل به چند بازیکن تیم استراحت دادم. بازیکنانی که باید استراحت می‌کردند، استراحت خود را انجام دادند و بازیکنانی که باید ۹۰ ‌دقیقه بازی می‌کردند نیز در زمین حضور داشتند. خوشبختانه بازیکن آسیب دیده نداریم. در حال‌ حاضر بازی‌های لیگ برتر، بازی‌های است که دوست نداریم در آن شرکت کنیم. از اکنون نمی‌خواهم درباره بازی‌های فصل بعد صحبت کنم چون تمرکز ما روی لیگ اروپاست.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در ادامه‌ صحبت‌هایش گفت‌: بعد از اینکه بازی دو بر صفر شد، باید کیفیت تیم را بیشتر می‌کردیم تا در نمایش‌مان توازن برقرار می‌شد. به همین خاطر بازیکنان را به پست‌های اصلی‌شان بازگرداندم. خوشحال هستم. از نمایش فردی بازیکنانم رضایت دارم ولی دو گلی که دریافت کردیم، گل‌های بدی بودند.

منچستریونایتد چهارشنبه همین هفته‌ در دیداری عقب افتاده در لیگ برتر باید به مصاف ساوتهمپتون برود. آنها همچنین در بازی هفته‌ آینده خود که آخرین بازی شیاطین سرخ در لیگ برتر محسوب می‌شود، به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت.

سرانجام سوم خرداد ماه آخرین و مهم‌ترین بازی فصل منچستریونایتد برابر آژاکس در فینال لیگ اروپا خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج