سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که موناکو به زودی جام قهرمانی را به دست می آورد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته سی و هفتم رقابت‌های لیگ فرانسه جشنواره گل به راه انداخت و توانست سن آتین را با پنج گل در هم کوبد.

با وجود پیروزی‌های پیاپی اخیر پاری ‌سن‌ ژرمن باید موناکو را قهرمان لیگ فرانسه دانست. این تیم در دو بازی باقی‌ مانده خود تنها به یک تساوی نیاز دارد تا جام قهرمانی را بالای سر برد و همین باعث شد تا سرمربی اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن تسلیم شود و قهرمانی را به موناکو تبریک بگوید.

اونای امری گفت‌: روی کاغذ هنوز پاری ‌سن‌ ژرمن شانس قهرمانی دارد اما  باید اعتراف کرد که کار ما تمام شده است. باید به ستایش از موناکو پرداخت. آنها فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و به بازیکنان و کادر فنی این باشگاه تبریک می گویم.

او ادامه‌ داد: پاری ‌سن‌ ژرمن هر چند قهرمان نشد اما از نظر آماری خوب ظاهر شد. با عملکرد بد در چند دیدار شرایط را برای تیم خود بسیار سخت کردیم هر چند با این امتیازاتی که تیم ما به دست آورده به راحتی می‌توانستیم  قهرمان شویم. خوشبختانه تیم بازی به بازی بهتر شد و الان در شرایط خوبی به سر می برد. به‌ هر حال موناکو بهتر از ما ظاهر شد و در نهایت هم به مزد تلاش خود رسید.

امری در پایان سخنان خود درباره دیدار برابر سن آتین هم گفت‌:  بازی خوبی بود و توانستیم با اقتدار به پیروزی برسیم. نتیجه‌ بازی به خوبی نشان می‌دهد که چه تیمی شایسته پیروزی بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج