هافبک ارمنستانی منچستریونایتد درباره سازگاری به شرایط لیگ برتر انگلیس به صحبت پرداخت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از اکسپرس، هنریک مخیتاریان در تابستان با ۳۲ میلیون پوند با جدایی از بورسیادورتموند راهی منچستریونایتد شد ولی به دلیل مصدومیت خفیف در ابتدای فصل چندان برای تیمش به میدان نرفت و حتی مورد انتقاد ژوزه مورینیو نیز قرار گرفت اما رفته رفته او توانست خودش را به ترکیب منچستریونایتد برساند.

مخیتاریان که در این فصل ۱۰ گل در تمامی رقابت‌ها برای یونایتد به ثمر رسانده است، درباره بازی در لیگ برتر انگلیس و سازگاری با آن گفت‌: فکر می‌کنم سرعت لیگ برتر با جاهای دیگر فرق می‌کند و بازی‌ها در عین سرعت بالا، فیزیکی نیز هست.  از همان روز اول تلاش کردم خودم را  به بازی در این لیگ هماهنگ کنم. در زمین مسابقه همیشه سعی می‌کنم مثل یک بازیکن قدرتمند عمل کنم و برای هر توپی بجنگم اما خارج از زمین فوتبال آدم بسیار ساکتی هستم و معمولا با خودم تنها هستم.

مخیتاریان امیدوار است امسال بتواند یک جام دیگر با منچستریونایتد کسب کند و با این تیم قهرمان لیگ اروپا شود. او در پایان گفت‌: در باشگاه بزرگی قرار دارم و از حضور در منچستریونایتد لذت می‌برم. شهر منچستر را هم دوست دارم. در تیمی حضور دارم که تمام بازیکنان برای حضور در ترکیب ثابت می‌جنگند و من هم دوست دارم برای تیم ثابت بازی کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج