سرمربی لخویا تصمیم گرفت در دیدار برابر الریان در نیمه نهایی جام امیر قطر به بازیکنان اصلی خود استراحت دهد تا نشان دهد که دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس برای او بسیار مهم تر از قهرمانی در جام امیر قطر است.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، لخویا به راحتی می‌توانست  با شکست دادن الریان به فینال جام امیر قطر راه پیدا کند اما  بلماضی نشان داد که لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس برای او به مراتب مهم تر از قهرمانی در جام امیر قطر است.

لخویا با هدایت بلماضی توانست جام قهرمانی را در لیگ ستارگان قطر به دست آورد و در جام شیخ جاسم قطر هم قهرمان شود. این تیم با توجه به بازیکنان سرشناسی که در اختیار دارد به راحتی می‌توانست به فینال جام امیر قطر هم راه پیدا کند و یک عنوان قهرمانی دیگر را هم به دست آورد اما سرمربی این تیم ترجیح داد تا در دیدار نیمه نهایی برابر الریان به بازیکنان اصلی خود بازی ندهد.

بلماضی در این دیدار به بازیکنان اصلی خود استراحت داد تا آنها را برای دیدار حساس برابر تیم فوتبال پرسپولیس در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده نگه دارد و نشان دهد که دیدار برابر سرخ پوشان تهرانی در آزادی بسیار برای او مهم است.

او درباره تصمیم خود برای بازی ندادن به بازیکنان کلیدی خود گفت‌:  این یک تصمیم فنی بود. به‌ هر حال الریان بهتر بازی کرد و توانست به پیروزی برسد.

دو تیم فوتبال لخویا و پرسپولیس در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمان آسیا سه‌شنبه دوم خرداد در آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج