تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال کشورمان با حضور هر ۱۶ بازیکن در شهر ماریبور به مدت دو ساعت به صورت گروهی پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضوری شایسته در لیگ جهانی 2017 در اردوی برون مرزی در اسلوونی به سر می‌برد، امروز در نوبت صبح و عصر تمرینات خود را پیگیری کرد.

ملی پوشان کشورمان از ساعت 10 صبح به وقت محلی نخستین تمرین خود را در اسلوونی زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. در این جلسه از تمرین بازیکنان پس از گرم کردن زیر نظر مربی بدنساز تیم ملی، به دو گروه تقسیم شدند و یک گروه به کار با وزنه پرداخت و گروه دیگر زیر نظر دیگر اعضای کادرفنی به کار با توپ مشغول شدند.

پس از تمرین صبح که به مدت دو ساعت طول کشید، ملی پوشان به محل اقامت خود هتل ماریبور رفتند و پس از صرف ناهار و استراحت کوتاه برای تمرین دو ساعته عصر عازم سالن مسابقه شدند.

در ابتدای تمرین عصر ایگور کولاکوویچ از بازیکنان خواست که نهایت دقت و تمرکز خود را در این جلسه تمرین به کار گیرند. چرا که این جلسه از تمرین از اهمیت ویژه‌ای برخودار است. در ابتدای تمرین مثل همیشه بازیکنان زیر نظر میسیج به گرم کردن پرداختند و سپس به دو گروه تقسیم شدند و به بازی یک ضرب یک ضرب با دو توپ (همان تنیس بال) مشغول شدند.

بازی رو در رو با ترکیب‌ها و تاکنیک‌های مختلف که از سوی کادر فنی به بازیکنان دیکته می‌شد، مرحله بعدی تمرین امروز عصر شاگردان کولاکوویج بود. در برخی از اوقات کولاکوویج تمرین را قطع می‌کرد و نکات لازم را به بازیکنان تذکر می‌داد. همچنین اکبری، رضایی و کوبیلیسکی نیز در کنار زمین به بازیکنان نکات لازم برای اصلاح حرکات خود و تاکتیک‌های تیمی را گوشزد می‌کردند.

در تمرین امروز تمامی 16 بازیکن با هم تمرین کردند و هیچ مصدومی حتی به صورت جزئی اختصاصی تمرین نمی‌کرد. تیم ملی والیبال کشورمان امروز یکشنبه 24 اردیبهشت از ساعت 18 در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی اسلوونی که هدایت آن را اسلوبودان کواچ در اختیار دارد، خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج