مدافع میانی اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا ممکن است نتواند تیمش را در هفته ماقبل پایانی لالیگا همراهی کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مارکا، بعد از دو روز تعطیلی برای استراحت در ابتدای هفته، جرارد پیکه هنوز هم موفق نشده است که برای بازی فردا (یکشنبه) تیمش در خانه لاس‌پالماس تمرین کند و به این ترتیب احتمال دارد که او به آخرین بازی خارج از خانه این فصل آبی‌و‌اناری‌ها نرسد.

لوئیس انریکه برای بازی ماقبل پایانی تیمش در این فصل لالیگا که 3 امتیاز آن برای ماندن بارسلونا در کورس قهرمانی حیاتی است، از تیم دوم باشگاه، بارسلونای B یک مدافع میانی به نام مارلون سانتوس آورده است تا تعداد بازیکن تیم دوم باشگاه در تیم اصلی‌ آن با احتساب کارلس آلنیا و ویلفرد کاپتوم به سه نفر برسد.

با توجه به تمرینات ناکافی پیکه در یک هفته اخیر، احتمال عدم حضور او در ترکیب اصلی کاتالان‌ها برای بازی در جزایر قناری بسیار ناچیز است و باید دید که انریکه برای پر کردن جای او چه تاکتیکی اتخاذ می‌کند، البته باشگاه بارسلونا هنوز هیچ بیانیه رسمی در خصوص نرسیدن پیکه و تشریح دلایل آن منتشر نکرده است.

بارسلونا فردا شب از ساعت 22:30 به وقت تهران میهمان لاس‌پالماس رده چهاردهمی خواهد بود که این بازی همزمان با دیدار خانگی رئال مادرید برابر سویا است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج