سرمربی آبی‌پوشان لندنی از عملکرد بازیکنانش در طول فصل جاری تمجید کرد و قهرمانی در لیگ برتر را حاصل تلاش و تعهد بالای بازیکنانش دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، آنتونیو کونته که شاگردانش با پیروزی یک بر صفر در خانه وست‌برومویچ در هفته سی‌وهفتم لیگ برتر انگلیس، قهرمانی خود در این رقابت‌ها را مسجل کردند، پس از این بازی گفت: ما کارمان را در این دیدار عالی انجام دادیم، اما خوش‌شانس نبودیم. فصل فوق‌العاده‌ای بود، اما وقتی این فصل شگفت‌انگیز می‌شود که جام حذفی را هم فتح کنیم. این قهرمانی حاصل تلاش بازیکنانم است. باید از تعهد، رفتار ، اشتیاق و رویای آنها برای انجام کاری بزرگ در این فصل تشکر کنم.

وی افزود: حالا پس از این بازی باید برای کاری که در تمام فصل انجام دادیم، خوشحال باشیم. این قهرمانی متعلق به بازیکنانم است که در طول فصل متعهد بودند. ما این جام را با هم بردیم و برای رسیدن به آن خیلی تلاش کردیم. بازیکنان خارق‌العاده بودند و باشگاه چلسی هم به خوبی از آنها حمایت کرد. در هر بازی حس می‌کردم که با بازیکنانم در زمین هستم و در کنار آنها بازی می‌کنم و رویا و شور و شوق خودم را هم نشان دادم. هر دقیقه از بازی می‌خواستم که کنار بازیکنانم باشم. شخصیت من اینطور است. در حال و در گذشته همیشه در شرایط بد و خوب کنار بازیکنانم بوده‌ام. ما این جام را با هم بردیم.

وی در خصوص بیرون کشیدن ادن اِزار و ویلیان از زمین و فرستادن باتشوای به زمین که با ورودش به میدان تنها گل بازی را به ثمر رساند، تصریح کرد: احساس کردم ازار و پدرو خسته هستند و ما نیاز به انرژی بیشتری داشتیم. باتشوای کارش را فوق‌العاده بود.

سرمربی ایتالیایی چلسی در ادامه در خصوص خودش هم اظهار داشت: آمدن به انگلیس و سعی در وفق دادن خودم با عادات جدید و لیگی متفاوت و البته بازیکنانی که فصل بدی را پشت‌سر گذاشته بودند، کار ساده‌ای نبود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج