فدراسیون فوتبال فرانسه در پیامی صعود رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا را به رافائل واران تبریک گفت، این درحالی است برای کریم بنزما چنین پیامی را ننوشت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از رویترز، رئال مادرید با وجود شکست برابر اتلتیکومادرید توانست به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. شاگردان زیدان در دیدار برگشت نیمه نهایی با نتیجه‌ دو بر یک برابر اتلتیکو تن به شکست دادند اما  با توجه به پیروزی سه بر صفر در دور رفت به فینال راه پیدا کردند.

کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال در دیدار برگشت روی حرکت دیدنی خود پایه گذار تک گل تیمش بود، این در حالی بود که رافائل واران دیگر بازیکن فرانسوی رئال  پنالتی‌ داد و کار را برای تیمش سخت کرد.

فدراسیون فوتبال فرانسه در پیامی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، صعود رئال به فینال لیگ قهرمانان اروپا را به رافائل واران تبریک گفت‌ این‌ در حالی است که که به بنزما چنین تبریکی را نگفت تا نشان دهد که همچنان با این بازیکن مشکل دارد.

یک از کاربران زیر این پست نوشت که چرا به بنزما تبریک گفته نشده و فدراسیون فوتبال فرانسه هم این گونه واکنش نشان داد: ما تنها به بازیکنانی تبریک می‌گویم که به تیم‌ ‌ملی دعوت شده باشند.

بنزما مدت‌هاست که به تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه دعوت نشده و حتی رقابت‌های یورو 2016 را از دست داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج