تیم ملی والیبال کشورمان در دومین مرحله اردوی برون مرزی خود دو دیدار با تیم ملی اسلوونی که هدایت آن را اسلوبودان کواچ در اختیار دارد، برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضور در لیگ جهانی 2017 والیبال آماده می‌کند، پس از پشت سر گذاشتن اردویی شش روزه در مونته نگرو و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور، ساعت 2 بعدازظهر جمعه 22 اردیبهشت ماه به وقت محلی شهر بودوا (مونته نگرو) را به مقصد ماریبور (اسلوونی) ترک کرد.

ملی پوشان کشورمان ابتدا با اتوبوس راهی فرودگاه شهر پودگوریتسا شدند و سپس با پروازی مستقیم به شهر لوبلیانا در کشور اسلوونی عزیمت کردند و در فرودگاه مورد استقبال مسئولین سفارت ایران در اسلوونی قرار گرفتند.

کاروان والیبال کشورمان بلافاصله با اتوبوس راهی شهر ماریبور محل کمپ تمرینی خود در کشور اسلوونی شد و بازیکنان پس از صرف شام به استراحت پرداختند.

کمپ تمرینی تیم ایران در اسلوونی در شهر ماریبور در هتل هاباکوک قرار دارد. بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کادر فنی، ملی پوشان امروز شنبه 23 اردیبهشت دو جلسه تمرین کار با وزنه و کار با توپ را در دستور کار خود دارند و روزهای یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 اردیبهشت ماه صبح ها زیر نظر کادر فنی یک جلسه تمرین خواهند داشت و عصرها در دو دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی اسلوونی خواهند رفت.

تیم ایران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 26 و 27 اردیبهشت تمرینات خود را در اسلوونی پیگری می کند و سپس برای برگزاری آخرین دیدار دوستانه خود از پنجگانه بازی‌های تدارکاتی پیش از لیگ جهانی 2017 راهی کاتویتسه لهستان خواهد شد و یک دیدار دوستانه نیز با تیم ملی این کشور برگزار خواهد کرد.

سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد نظری افشار، محمد طاهر وادی، مهدی مرندی، رضا قرا، محمد جواد معنوی نژاد، فرهاد قائمی، مجتبی میرزا جانپور، میلاد عبادی پور، مصطفی حیدری، سامان فائزی، مسعود غلامی، امیر غفور و فرهاد سال افزون 16 بازیکن حاضر ایران در اردوی برون مرزی لیگ جهانی 2017 هستند و همچنین امیر خوش خبر(سرپرست)، ایگور کولاکوویچ (سرمربی)، پیمان اکبری، کوبیلیسکی و سعید رضایی (مربیان)، دکتر سیامک افروزی (فیزیوتراپیست)، دانیل میسیج (بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور) و علیرضا پیشیاره (ماساژور) اعضای کادر فنی این تیم راتشکیل می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج