تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی برابر حریف خود در مرحله نیمه نهایی، فینالیست لیگ برتر بسکتبال شد.

به گزارش خبرگزاری موج، روز جمعه تیم پتروشیمی بندر امام در سومین رویارویی خود برابر تیم شهرداری اراک در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور با نتیجه 79 بر 67 پیروز میدان شد و به مرحله فینال راه یافت.
تیم پتروشیمی با ترکیب اولیه حسین زاده، ساهاکیان، یخچالی، حدادی و جانسون ویت وارد زمین شد همچنین
حیدری، آفاق، سهراب نژاد، هوسلی، ویدنوف برای شهرداری اراک به میدان رفتند.
در کوارتر اول این دیدار شاگردان مهران شاهین طبع عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند و با پرتاب های دقیق فاصله امتیازات را بیشتر کردند و در نهایت با نتیجه 26 بر 10 پیروز بازی شدند.
در کوارتر دوم بازی، بازیکنان شهرداری اراک روند ضعیف خود را برطرف کردند و در نهایت با نتیجه 18 بر 8 پیروز این کوارتر شدند.
در نیمه دوم بازی و در کوارتر سوم تیم پتروشیمی بندر امام که از بازیکنان و کادر فنی قوی تری برخوردار بود عملکرد ضعیف خود در کوارتر دوم بازی را جبران کرد اما در نهایت با نتیجه 23 بر 21 تیم بازنده این کوارتر بودند.
در کوارتر پایانی دیدار، تیم پتروشیمی بندرامام که نمی خواست کار به کوارتر چهارم کشیده شود فاصله امتیازات را با حریف خود ایجاد کرده و در نهایت با نتیجه 24 بر 16 پیروز این کوارتر شد و در کل با نتیجه 79 بر 67 پیروز این دیدار شدند.
حامد حدادی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در این دیدار با 25 امتیاز و 13 ریباند پر امتیاز آورترین بازیکن زمین شناخته شد همچنین در تیم شهرداری اراک هوسلی با کسب 17 امتیاز و 10 ریباند بیشترین امتیاز را در بین یاران شهرداری اراک کسب کرد.
تیم پتروشیمی بندر امام در مرحله فینال باید به مصاف یکی از دو تیم پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد برود.
دیدار چهارم بین دو تیم پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد روز شنبه در تهران برگزار می شود.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج