نمایندگان اوزان ۵۹، ۷۱ و ۸۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا با برتری مقابل حریفان گام به نیمه‌نهایی گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقات روز دوم و پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در 3 وزن دوم و پایانی از صبح امروز (پنجشنبه) در شهر دهلی‌نو کشور هند در حال برگزاری است که سامان عبدولی، افشین بیابانگرد و حسین نوری نمایندگان اوزان 59، 71 و 85 کیلوگرم کشورمان راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند.

در وزن 59 کیلوگرم سامان عبدولی در دور اول با نتیجه 3 بر یک روزادور ژوگانیف از تاجیکستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل فیروز توختایف از ازبکستان با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدولی در این مرحله با برنده سلیمان اُف از قرقیزستان و فومیتا از ژاپن کشتی می‌گیرد.

در وزن 71 کیلوگرم افشین بیابانگرد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر یک دیپاک از هند را شکست داد. بیابانگرد در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده نورقاضی آسانگولوف از قرقیزستان و هیوجون ژانگ از چین می‌رود.

در وزن 85 کیلوگرم حسین نوری در دور اول با نتیجه 6 بر صفر نائکو کانگ از کره جنوبی را شکست داد و در دور دوم نیز با نتیجه 5 بر 2 از سد فی پنگ از چین گذاشت و راهی نیمه‌نهایی شد.

نوری در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان آسکات بیشبیکوف از قرقیزستان و عظمت کاستوبایف از قزاقستان می رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج