کاپیتان موناکو تاکید کرد تیمش در سال های آینده عملکرد بهتر در لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از اسکای اسپورت، موناکو را باید شگفتی‌ساز فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا دانست. این تیم با وجود اینکه با حضور در پلی‌آف جواز صعود به لیگ قهرمانان را به دست آورد اما عملکردی خیره کننده از خود نشان داد و توانست به نیمه نهایی راه پیدا کند.

شاگردان لئوناردو یاردیم در نهایت با شکست در دو بازی رفت و برگشت برابر تیم آماده و پرستاره یوونتوس از دور رقابت ها کنار رفتند. یکی از بازیکنان تاثیرگذار و خوب موناکو در فصل جاری رادامل فالکائو بود که بعد از حضور کابوس‌وار در لیگ انگلیس، به روزهای اوج خود برگشته است.

او بعد از حذف تیمش از لیگ قهرمانان گفت: در کل باید بگویم که عملکرد بسیار خوبی در فصل جاری داشتیم و لحظاتی شیرینی را رقم زدیم. موفق شدیم به نیمه نهایی این رقابت بزرگ راه پیدا کنیم اما باید اعتراف کنم یوونتوس بهتر و قوی‌تر بود و در نهایت هم توانست به فینال راه پیدا کند.

کاپیتان موناکو در پایان سخنانش ‌اضافه کرد: نتوانستیم از فرصت‌های زیادی که به دست آوردیم به خوبی استفاده کنیم. برای جبران شکست دور رفت از جان مایه گذاشتیم و همه راه‌های ممکن را امتحان کردیم. در سال‌های آینده بهتر خواهیم شد و منتظر موناکو قوی‌تر باشید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج