سریع‌ترین مرد جهان به ژوزه مورینیو توصیه کرد هر طور شده یک بازیکن خاص را برای فصل بعد بخرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از فاکس اسپورت، یوسین بولت که از طرفداران سرسخت منچستریونایتد محسوب می‌شود، پیشنهاد ویژه‌ای برای تیم محبوبش در فصل نقل‌ و انتقالات دارد. با توجه به اینکه قرارداد الکسیس سانچس با آرسنال در پایان فصل به پایان می‌رسد، هنوز صحبتی برای تمدید قرارداد صورت نگرفته است و به نظر می‌رسد که او خروجی بزرگ این تیم لندنی در تابستان باشد.

یوسین بولت که در دوومیدانی جهان و المپیک مدال‌های طلا کسب کرده است، در این زمینه گفت‌: سانچس باید آرسنال را ترک کند. مطمئن هستم او در منچستریونایتد فوق‌العاده‌ خواهد بود. همیشه گفتم او از بازیکنان خوبی برای توپ‌ربایی است که می‌تواند موقعیت های خوبی ایجاد کند. او ثابت کرده است یکی از بهترین‌هاست. امیدوارم ژوزه مورینیو برای فصل بعد او را به اولدترافورد بیاورد تا قدرت هجومی تیم بیشتر شود. 

قهرمان هشت طلای  المپیک امیدوار است بعد از پایان دوران خود در دوومیدانی، در فوتبال نیز وارد شود و به رقابت بپردازد. او بارها از علاقه خود برای بازی در منچستریونایتد سخن گفته و قرار است بعد از  اتمام کارش در دوومیدانی، مدتی در بورسیادورتموند آلمان به میدان برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج