ستاره اسپانیایی خط هافبک چلسی از درخشش خود در بازی‌های اخیر این تیم سخن گفت و اظهار کرد همه فکر می‌کردند به درد سرمربی تیمش نمی‌خورد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ایندیپندنت، چلسی در شب درخشش سسک فابرگاس با سه گل میدلزبورو را شکست داد.

سسک فابرگاس در این بازی دو پاس گل داد تا بار دیگر مهارت خودش را به رخ بکشد. او اکنون در ۶ فصل لیگ برتر انگلیس، حداقل در هر فصل ۱۰ پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش فراهم کرده است. به همین دلیل بود که از عملکرد خود در این بازی خوشحال است.

فابرگاس بعد از پایان مسابقه گفت‌: سال متفاوتی برای من بود. عادت کرده بودم به طور مداوم در تیم‌ها بازی کنم اما امسال فصل را با نیمکت نشینی شروع کردم. تحمل این شرایط برایم آسان نبود. مردم می‌گفتند بازیکنی نیستم که به درد کونته بخورم و باید چلسی را ترک کنم ولی من بازیکنی هستم که عاشق چالش‌ها و سختی‌ها هستم تا خودم را نشان بدهم.  درست است که در همه بازی‌ها بازی نکردم ولی در ۲۰ بازی گذشته برای تیمم به میدان رفتم. حس می‌کنم کیفیت فوتبالم بهتر شده است. شاید تاثیری که در این ۲۰ بازی در چلسی داشتم بیشتر از یک فصل باشد که در فصل دیگر بازی کردم.

ستاره اسپانیایی خط هافبک چلسی ادامه‌ داد: رمز موفقیت خودم را صبوری می‌دانم. امیدوارم هرچه‌ زودتر جام قهرمانی را کسب کنیم. در فینال جام حذفی هم قرار داریم و شانس کسب یک جام دیگر را نیز داریم. به عملکرد خود و تیمم می‌بالم.  بردی که برابر میدلزبورو کسب کردیم، ما را خیلی به قهرمانی نزدیک کرد. در واقع می‌دانستیم باید چه کار کنیم و برای همین دلیل برد ما به نظر آسان می‌رسید. بعد از عملکرد ضعیف فصل قبل این بهترین واکنش و جواب ما بود تا اعتماد به نفسمان را بازیابیم. خیلی زود برگشتیم؛ آن‌هم با ثباتی که همه دیدند. ۱۳ بازی پی‌درپی را با برد به پایان رساندیم و این نشان از ثبات در تیم ماست. رمز موفقیت در لیگ برتر نیز ثبات است. امسال سخت تلاش کردیم. در لیگ قهرمانان اروپا حاضر نبودیم و همین باعث شد زمان زیادی برای تمرین و آمادگی داشته باشیم.

چلسی با پیروزی در این بازی سومین تیم بعد از منچستریونایتد و آرسنال شد که به رکورد ۳۰۰ برد در لیگ برد می‌رسد. آبی‌های لندن جمعه برای مسجل کردن قهرمانی باید وست برومویچ را شکست بدهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج