استفانو پیولی بعد از ادامه‌ بحران در تیمش به صحبت در مورد آینده‌اش در این تیم سخن گفت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از مدیاست، روند فاجعه‌بار اینتر در هفته‌های گذشته ادامه‌ یافت و این تیم در زمین جنوا با نتیجه‌ یک بر صفر شکست خورد تا شانس این تیم برای قرار گرفتن در جمع ۶ تیم نخست لیگ تا حد زیادی پایین بیاید.  تک گل بازی را گوران پاندف، مهاجم پیشین نرآتزوری وارد دروازه‌ این تیم کرد تا اکنون کسب سهمیه لیگ اروپا هم برای اینتر کار بسیار سختی شود.

استفانو پیولی بعد از شکست برابر جنوا گفت‌: شاید برای شما عجیب باشد ولی شرایط تیمم را مثبت ارزیابی می‌کنم. چیزهای خوب زیادی را در تیمم می‌بینم که فکر می‌کنم آینده روشنی در انتظار ما باشد. باید فعلا به حال‌ حاضر توجه کنیم. از نتیجه‌ کسب شده ناراحت هستیم. از روندی هم که در چند بازی قبلی داشتیم، به شدت ناراحت و نگران هستم اما از آن دست مربی‌ها نیستم که جا بزنم. تاکید می‌کنم در تیم باقی خواهم ماند و به هیچ وجه گزینه‌ای برای جدایی از اینتر را مدنظر خودم قرار ندادم و می‌خواهم در این تیم بمانم.

پیولی در ادامه‌ گفت‌: در حال‌ حاضر طبیعی است که هواداران ناراحت باشند چون نتایج بدی را کسب کردیم. وقتی شما شانس داشته باشید و از موقعیت‌های خودتان استفاده نکنید، همه ناراحت می‌شوند. همه ما در باشگاه اینتر معتقد هستیم که تیم از ظرفیت بالایی برخوردار است و می‌تواند خیلی بهتر از این عمل کند. شکست می‌خوریم چون تمرکز کافی نداریم و در صحنه‌های حساس مسابقه، قدرت تصمیم‌گیری نداریم.

اینتر در هفت بازی گذشته خود نتوانسته است به پیروزی برسد که همین موضوع باعث شده است این تیم در رده هفتم جدول رده‌بندی لیگ ایتالیا قرار بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج