سرمربی منچستریونایتد با طعنه به آرسنال اظهار کرد سرانجام توانسته است پس از ترک ورزشگاه این تیم، هوادارانش را خوشحال ببیند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد که تلاش می‌کرد از توقف لیورپول استفاده کند و با پیروزی برابر آرسنال امیدهایش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را زیاد کند، دو بر صفر طعم شکست خورد.

ژوزه مورینیو بعد از شکست تیمش برابر آرسنال گفت‌: اکنون تمام تمرکز و توجه ما روی لیگ اروپا است. امروز تلاش کردیم نتیجه‌ خوبی را کسب کنیم ولی نتوانستیم. می‌توانید به من بگویید که با بهترین تیم بازی نکردید. آن را قبول دارم. بازیکنانی  که در حال‌ حاضر انتخاب من هستند، در این بازی حاضر نبودند ولی نمی‌توانید بگویید برای کسب پیروزی تلاش نکردیم. در سه بازی بعدی در لیگ برتر هم با همین شکل تلاش خواهیم کرد به پیروزی برسیم اما اکنون اولویت ما لیگ اروپاست. پنجشنبه شب بازی حساسی برابر سلتاویگو داریم که امیدوارم هواداران اهمیت این بازی را درک کنند چون آن بازی، بازی فصل ماست.

سرمربی منچستریونایتد در ادامه اظهار کرد: بالاخره روزی فرا می‌رسید که من بعد از ترک امارات، هواداران آرسنال را خوشحال ببینم و این اتفاق بالاخره افتاد. امروز با تیمی برابر آرسنال به میدان رفتیم که من آن را دوست داشتم. بازیکنانی همچون خوان ماتا، کریس اسمالینگ و فیل جونز، عملکرد فردی خیلی خوبی داشتند؛ آن‌هم با در نظر گرفتن اینکه از مصدومیت برگشتند. دلیل باخت ما این بود که از موقعیت خودمان استفاده نکردیم. روی گل اول هم آرسنالی‌ها کاملا خوش شانس بودند. صرف نظر از این موضوع، انتظار بیشتری از بازیکنانم نداشتم. بعضی از بازیکنان در هفت هفته‌ گذشته، حتی یک ‌دقیقه هم بازی نکرده بودند ولی در این بازی به میدان رفتند و اتفاقا عملکرد خیلی خوبی هم داشتند. همین طور بازیکنان جوانی که وارد تیم کردم. همه عملکرد بی‌نظیری از خود نشان دادند. به‌ هر حال بازی را مدیریت کردیم.

منچستریونایتد پنجشنبه شب در حالی در دیدار برگشت خود در لیگ اروپا برابر سلتاویگو به میدان خواهد رفت که در بازی رفت توانسته این تیم را یک بر صفر در زمین خودش شکست بدهد تا شانس بالایی برای رسیدن به فینال این جام داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج