پپ گواردیولا از مسوولان من‌سیتی خواسته است که مدافع محبوبش در بانوی پیر را به خدمت بگیرند، هر چند با قیمتی نجومی.

به گزارش خبرگزاری موج، باشگاه منچسترسیتی آماده است که برای خرید الکس ساندرو، دفاع چپ برزیلی تیم فوتبال یوونتوس رقمی نجومی معادل 70 میلیون یورو بپردازد.

یوونتوس، ساندرو را تابستان سال 2015 با قراردادی 26 میلیون یورویی از پورتو خرید و حالا بعد از تنها دو سال از زمان عقد آن قرارداد می‌تواند از فروش او سرمایه‌ای معادل سه برابر قیمت خریدش کسب کند.

با این حال فروش این بازیکن 26 ساله برای بیانکونری می‌تواند ریسکی بزرگ باشد چون او نه تنها هنوز فاصله زیادی تا پایان دوران بازیگری‌اش دارد بلکه از دغدغه بازی در رده ملی هم فارغ است؛ چیزی که احتمال مصدومیتش را کاهش می‌دهد.

طبق گزارش نشریه «توتواسپورت» ایتالیا، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی طرفدار پروپاقرص ساندرو است و به همین دلیل از مسوولان باشگاه خواسته که او را برایش بخرند. این نشریه مدعی شده است که باشگاه منچسترسیتی آماده است پیشنهادی 60 میلیون یورویی به علاوه 10 میلیون یوروی دیگر به عنوان پاداش به یوونتوسی‌ها ارائه کند.

از چلسی تحت هدایت آنتونیو کنته هم به عنوان دیگر مشتری ساندرو یاد می‌شود، کسی که در 38 بازی رسمی‌اش در این فصل برای یوونتوس 2 گل زده و 5 پاس گل داده است.

توتواسپورت نوشته است که در صورت انتقال ساندرو از یوونتوس، این باشگاه به سراغ امرسون پالمیری ، دفاع چپ رم یا فیلیپه لوئیز از اتلتیکو مادرید خواهد رفت. از ماتیا دی‌شیلیو، مدافع ایتالیایی میلان که قابلیت بازی در چند پست دارد هم به عنوان دیگر گزینه احتمالی یوونتوس برای پر کردن جای ساندرو نام برده می‌شود، کسی که تا ماه ژوئن سال 2018 با روسونری قرارداد دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج