در مجمع انتخاباتی کنفدراسیون آمریکا که با حضور نماینده فدراسیون کشتی ایران برگزار شد، فرانسیسکو لی لوپز مجددا به عنوان رئیس کنفدراسیون این قاره انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مجمع انتخاباتی کنفدراسیون کشتی آمریکا دیروز و همزمان با رقابت‌های قهرمانی این قاره در شهر سالوادور برزیل برگزار شد که در پایان فرانسیسکو لی لوپز، عضو هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی بار دیگر بعنوان رئیس کنفدراسیون کشتی آمریکا انتخاب شد.

علی اکبر دودانگه نماینده فدراسیون در این نشست ضمن حضور و سخنرانی در مجمع انتخاباتی کنفدراسیون قاره آمریکا، نشست های جداگانه ای با روسای فدراسیون های کشتی آمریکا، کانادا، مکزیک، اروگوئه و پاراگوئه برگزار کرد.

روسای فدراسیون های کشتی کشورهای آمریکایی در این دیدارها، خواستار افزایش همکاری‌ها در جهت اعزام مربی به این کشورها و همچنین حضور مربیان و کشتی‌گیرانشان در قالب کارگاههای  دانش افزایی و یا اردوهای مشترک در ایران در راستای رشد هر چه بیشتر کشتی در کشورهای خود بودند.

همچنین ریچ بندر مدیر اجرایی فدراسیون کشتی آمریکا نیز خواستار تعامل بیشتر دو کشور برای جلوگیری از تغییرات مداوم قوانین در کشتی ، حضور در تورنمنت های دو کشور بویژه جام تختی ایران و جام دیوید شولتز امریکا و برگزاری اردوهای مشترک شد.

نماینده فدراسیون کشتی همچنین از نزدیک به تماشای رقابت‌های کشتی قهرمانی قاره آمریکا نشست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج