اسطوره فوتبال آرژانتین از علاقه خود برای بر عهده گرفتن هدایت ناپولی سخن به میان آورد. او گفت‌ که دخترش زندگی‌اش را نجات داده است.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از کانال پنج ایتالیا، دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به شمار می‌آید و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان می دانند. مارادونا اما در خارج از مستطیل سبز زندگی بسیار جنجالی و پرحاشیه‌ای دارد و بارها نزدیک بود که به خاطر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست بدهد.

او در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت‌:  ۱۳ سال است که دیگر به مواد مخدر نزدیک نشده‌ام. با فوتبال بازی کردن در کنار فرزندانم از زندگی لذت می‌برم و شخص دیگری شده‌ام. حمایت خانواده‌ام باعث شد تا بتوانم دوباره به زندگی برگردم. دخترم دالما زندگی من را نجات داد و باعث شد تا به هوش آیم.

مارادونا اسطوره باشگاه ناپولی به شمار می‌آید و در بین هواداران این تیم از محبوبیت زیادی برخوردار است. او بسیار دوست دارد که روزی هدایت ناپولی را بر عهده بگیرد.

ال دیگو درباره احتمال مربیگری اش در ناپولی گفت: اگر هواداران دوست داشته باشند و سران ناپولی به من پیشنهاد دهند چرا که نه؟ خوشحال می‌شوم اگر هدایت ناپولی را بر عهده بگیرم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج