حمیدرضا کریمویی می‌گوید محمدرضا مهاجری در فصل جدید لیگ برتر فوتبال هدایت تیم پدیده خراسان را بر عهده خواهد داشت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، حمیدرضا کریمویی اظهار کرد: از هفته‌ها پیش جلسات مختلفی را در راستای تعیین سرمربی تیم پدیده برای حضور در لیگ برتر هفدهم با هیئت مدیره باشگاه برگزار کردیم و پس از موافقت اعضا، در نهایت با مهاجری به عنوان سرمربی فصل آینده پدیده، قرار داد امضا شد.

وی افزود: بعد از موافقت هیات مدیره باشگاه، چندین نشست را با مهاجری برگزار کردیم و ایشان نیز برنامه‌های خود را به ما ارائه دادند و این برنامه‌ها نیز مورد موافقت قرار گرفت و در نهایت با حضور ایشان برای سومین فصل پیاپی به صورت قطعی و به عنوان سرمربی به توافق رسیدیم. تیم پدیده در لیگ شانزدهم روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و در نهایت نیز توانستیم با کمک همه ارکان باشگاه، حمایت مسئولان و البته دلگرمی که  هواداران به ما می دادند ، سهمیه پدیده را در لیگ برتر حفظ کنیم و دل مردم خراسان را شاد نماییم.

مدیرعامل باشگاه پدیده درباره این که این تیم چه برنامه‌ای برای فصل آینده دارد، گفت‌: به هر شکل ما به دنبال کسب رده‌های بالاتر هستیم و این موضوع با برنامه‌ای که آقای مهاجری ارائه داده و ثباتی که در راس  کادر فنی ایجاد کردیم قطعا دور از دسترس نخواهد بود. هر چند این مساله به کمک و توجه بیشتر همه مسئولان استانی نیز نیازمند است.

وی درباره این که آیا مهاجری لیست بازیکنان مورد نظر خود را ارائه کرده یا خیر، به سایت باشگاه پدیده گفت: قطعا آقای مهاجری بازیکنان مختلفی را برای بهبود شرایط تیم مد نظر دارند اما منتظر هستیم تا بازی‌های لیگ شانزدهم به صورت کامل به پایان برسد و بعد در مورد آن صحبت کنیم. آن چیزی که مشخص است اینکه هیات مدیره باشگاه و بنده به عنوان مدیرعامل به صورت کامل از برنامه‌های پیش روی سرمربی تیم حمایت می‌کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج