دروازه‌بان با تجربه یوونتوس به تمجید از بازیکنان جوان موناکو و نیروی جوانی این تیم پرداخت.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از سایت یوفا، در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) موناکو میزبان یوونتوس، صدرنشین فوتبال ایتالیا خواهد بود. نکته جالب درباره موناکو جوان بودن این تیم است به طوری که میانگین سنی آنها در بازی برابر دورتموند ۲۵ سال بود. یعنی پنج سال جوان‌تر از یوونتوس. در همین رابطه جان لوئیجی بوفون به اظهار نظر پرداخت و گفت‌: اگر موناکو در مرحله نیمه نهایی قرار دارد به این خاطر است که آنها شایسته این حضور بودند. من فکر می‌کنم که بازی با آنها بازی برابری خواهد شد چون آنها تیم عاقل و بزرگی هستند. به نظرم تجربه ما بیشتر از تیم حریف خواهد بود،  ولی از طرفی قدرت جوانی موناکو نیز به تیم ما می‌چربد. آنها شور و شوق جوانی را در فوتبالشان به خوبی به نمایش می‌گذارند و به همین خاطر من فکر می‌کنم که بازی با موناکو سخت خواهد بود، چون آنها انگیزه شور و اشتیاق برای غلبه بر ما را دارند.

دروازه‌بان با تجربه یوونتوس در ادامه‌ گفت‌: موناکو تیمی غیر قابل پیش‌بینی است. حضور دو بازیکن همچون فالکائو و ام‌باپه از آنها تیمی خطرناک در خط حمله ساخته است. با این حال من کاری به شرایط تیم حریف ندارم. اگر شما انگیزه ای برای کسب برد داشته باشید چنین مسائلی برای شما مهم تلقی نخواهد شد.

دروازه‌بان ۳۹ ساله یوونتوس در پایان گفت: صرف نظر از برد و باخت، لیگ قهرمانان اروپا را خیلی دوست دارم و همیشه بیش از توانم در لیگ قهرمانان اروپا  تلاش می‌کنم. شاید باور آن سخت باشد  ولی از نظر من بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا یک انگیزه بسیار مضاعفی به من می‌دهد که شاید خیلی کمتر آن را در قبل تجربه کرده باشم. من به دنیا آمده‌ام که چنین بازی‌هایی را تجربه کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج