سرمربی اتلتیکومادرید پس از شکست تیمش مقابل رئال مادرید احساس ناکامی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، دیه‌گو سیمئونه،سرمربی اتلتیکومادرید پس از شکست 3 برصفر تیمش مقابل رئال مادرید در دور رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از 2 نیمه متفاوت تیم تحت هدایتش سخن گفت.

او گفت: در نیمه اول نمایش خوبی داشتیم و شاهد نبردی بین گامیرو و ناواس بودیم. البته از موفقیت‌هایمان استفاده نکردیم.در ادامه راه حریف با سرعتش اختیار عمل را از ما گرفت و  بر زمین  و زمان تسلط یافت.آن‌ها پیروز شدند اما با یک گل آفساید و از این بابت از داور و کمک‌داور گله داریم.در نیمه اول گامیرو یک فرصت مناسب داشت که ناواس با عکس‌العملی عالی مانع گلزنی مهاجم ما شد.

او در ادامه افزود: در نیمه دوم رئال مادرید از سرعتش بهره برد و بهتر از ما ظاهر شد .فوتبال ورزش شگفت‌انگیزی است که در آن امکان وقوع عجیب‌ترین اتفاق هم وجود دارد پس با وجود شکست 3 بر صفر کاملا ناامید نیستیم؛ بخصوص حالا که در خانه بازی برگشت را انجام می‌دهیم.رئال بهتر از ما بود و به آن‌ها تبریک می‌گویم. در بازی برگشت تا آخرین نفس برای جبران می‌جنگیم. حالا اول به بازی  پیش‌رو در لیگ فکر می‌کنم، نه جدال دور برگشت.ما اتلتیکو هستیم و توان جبران این شکست 3 بر صفر را داریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج