رئال مادرید موفق شد با هت تریک کریستیانو رونالدو همشهری خود را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، در ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی یک دیدار بین دو تیم همشهری رئال و اتلتیکو مادرید برگزار شد که در پایان تیم سفیدپوش مادریدی توانست با سه گل رونالدو به پیروزی دست یابد.

رئالی‌ها بازی را خوب شروع کردند و در همان ابتدا بازی می‌توانستند با ضربه کریم بنزما به گل برسند که با درخشش اوبلاک توپ به کرنر رفت.

فشار رئالی‌ها در نهایت جواب داد و در دقیقه ۱۰ کریستیانو رونالدو توانست با ضربه سر گلزنی کند. این پنجاهمین گل رونالدو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بود تا اولین بازیکنی باشد که به این آمار دست می‌یابد.

هر چند اتلتیکو روی حرکات گامیرو و فیلیپ لوئیس صاحب یکی، دو موقعیت نصفه و نیمه شد ولی این رئال مادرید بود که جدی‌ترین موقعیت‌ها را در ادامه خلق کرد.

در اواسط نیمه نخست لوکا مودریچ می‌توانست با شوتی زمینی گلزنی کند که موفق نبود و نیمه نخست با برتری یک گل رئال مادرید خاتمه یافت.

در نیمه دوم از قدرت حملات رئال کاسته شد و بعد از حضور ناچو به جای کارواخال مصدوم، رئال نتوانست نفوذهای خود را ادامه دهد.

اما در دقیقه ۷۴ کریستیانو رونالدو توانست باز هم گلزنی کند و به زیبایی نهمین گل خود در این فصل لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر برساند تا فقط ۲ گل تا رسیدن به آقای گل رقابت‌ها یعنی لیونل مسی فاصله داشته باشد.

شب رویایی رونالدو با انجام دومین هت تریک پیاپی در لیگ قهرمانان ادامه یافت. او در دقیقه ۸۶ با یک ضربه آرام همانند بازی با بایرن مونیخ هت تریک کرد و در رقابت‌های امسال ۱۰ گل شد.

به این ترتیب رئال مادرید موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر برابر اتلتیکو مادرید به برتری برسد.

دیگر دیدار این مرحله چهارشنبه شب بین موناکو و یوونتوس برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج